UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to po co im to świadczenie jak mają bezpłatne żłobki?! a wiem po co żeby więcej mogli sobie w kieszenie napchać!!!!!
to po co im to świadczenie jak mają bezpłatne żłobki?! a wiem po co żeby więcej mogli sobie w kieszenie napchać!!!!!