UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo duzo z pabowiczow wolaloby isc do dykoteki z prawdziwego zdarzenia np. Kazamaty, ktore zostaly zlikwidowane!!!
Bo duzo z pabowiczow wolaloby isc do dykoteki z prawdziwego zdarzenia np. Kazamaty, ktore zostaly zlikwidowane!!!