UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo duzo z pabowiczow wolaloby isc do dykoteki z prawdziwego zdarzenia np. Kazamaty, ktore zostaly zlikwidowane!!!


Anuluj