UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest racja. Na starówce w piątki jest tak wiele ludzi. Wszystkie puby są pełne. Powinno w tym miejscu być więcej policji.
wm
To jest racja. Na starówce w piątki jest tak wiele ludzi. Wszystkie puby są pełne. Powinno w tym miejscu być więcej policji.
wm