A cpk spokojnie powstaje sobie we Frankfurcie. Brawo. Brawo rudy, brawo jelopowy elektoracie.tralala14
A cpk spokojnie powstaje sobie we Frankfurcie. Brawo. Brawo rudy, brawo jelopowy elektoracie.