UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo nasza POLICJA zajmuje sie zawsze tym co nie trzeba. tak samo jak wczesniej napisaliscie, uwazam,ze zawsze sa tam, gdzie nie powinni... wlepiaja madanty za przeklinanie, zle parkowanie, czy postoj w zabronionym miejscu, zamiast rozejrzec sie co dzieje sie kolo baletow... albo trzepia nam auta przez po nad 30min zeby tylko do czegos sie przyczepic (gdzie i tak zawsze wszyscy sa czysci) zamiast patrolowac takie miejca, gdzie sa przestepstwa, narkotyki, bandziorstwo!!!!!!!!!!!!!!!
sweetly