UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co inwestować w miasto, jak można sponsorować komuś żłobek. Inwestycje w miasto wystarczą że są w Niemczech.
:DDDDDD
Po co inwestować w miasto, jak można sponsorować komuś żłobek. Inwestycje w miasto wystarczą że są w Niemczech.
:DDDDDD