UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za darmo, czyli panie w żłobku też nie biorą wyplaty za swoja prace ? Nie ma nic za darmo. Każdy mieszkaniec Elbląga daje pieniądze, aby inni nie płacili za żłobek.


Anuluj