UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za darmo, czyli panie w żłobku też nie biorą wyplaty za swoja prace ? Nie ma nic za darmo. Każdy mieszkaniec Elbląga daje pieniądze, aby inni nie płacili za żłobek.
Za darmo, czyli panie w żłobku też nie biorą wyplaty za swoja prace ? Nie ma nic za darmo. Każdy mieszkaniec Elbląga daje pieniądze, aby inni nie płacili za żłobek.