UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W obliczu bezpieczeństwa energetycznego i wojny jaki sens ma budowa ważnej napowietrznej linii kablowej? Takie instalacje powinny być pod ziemią zabezpieczone, co dobitnie pokazują przykłady naszego sąsiada.

PodZiemie

Anuluj