UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i spoko Policja przyjechała zrobiła swoje i odjechała, a co na to właściciel nieruchomości, czyli ZBK? Coś sam z siebie zrobił, żeby rozwiązać problem? Sądzę, że nie bo ZBK robi wielką łaske, jak cis na zrobić