UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że PiSowczyki nie wiedziały jak poprowadzić DK22 wzdłuż torów i budują nam jakieś badziewie za setki milionów. Ale bez obaw KO ma też nas obywateli w 4 literach. POPiS zaorał i odebrał godność Polakom.