UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie można tej rewolucji było zrobić od nowego roku ? ! Koniecznie trzeba zmuszać ludzi do zmian w stałych zleceniach przelewów ? To się nazywa, myślenie o tych, którym służymy ! A może to myślenie o tych, którzy mają służyć urzędnikom i jeszcze im płacić ? ! Słuszną linię ma nasz magistrat !
GłębokaMyśl