UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
takie ludzie to sa pop... nie maja co robic pewnie sie narombali i szukali dymu!!! ja na miejscu wlasciciela nawet jak to byli niewiem koledzy tez bym zadzwonil!!! radio pewnie opchneli albo rozj...
strzlka
takie ludzie to sa pop... nie maja co robic pewnie sie narombali i szukali dymu!!! ja na miejscu wlasciciela nawet jak to byli niewiem koledzy tez bym zadzwonil!!! radio pewnie opchneli albo rozj...
strzlka