UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Maria cudowny i oddany człowiek dla lokalnej społeczności, wspaniały pedagog z sercem na dłoni dla dzieci i młodzieży. Gratulacje Pani Marysiu!

basia@

Anuluj