UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może starosta wreszcie się zainteresuje swoim miastem ? W Elblągu lekko pada i powodzie … starosta elbląski…
A może starosta wreszcie się zainteresuje swoim miastem ? W Elblągu lekko pada i powodzie … starosta elbląski…