UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy nagroda od pana starosty dla pana harleya??? Chlop napewno już się wykazał modernizacja dróg powiatowych z siedzibą w Pasłęku!!!


Anuluj