UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy nagroda od pana starosty dla pana harleya??? Chlop napewno już się wykazał modernizacja dróg powiatowych z siedzibą w Pasłęku!!!
A kiedy nagroda od pana starosty dla pana harleya??? Chlop napewno już się wykazał modernizacja dróg powiatowych z siedzibą w Pasłęku!!!