SUPER, za chwilę będą padać galerie i Centrum Handlowe zamieni się w skansen, jak cały Elbląg.Łyżwa12
SUPER, za chwilę będą padać galerie i Centrum Handlowe zamieni się w skansen, jak cały Elbląg.