UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram, to co się działo przez ostatnie lata z wycinkami woła o pomstę o nieba. Zobaczymy czy teraz się to zmieni.

Miłośnik Bażantarni

Anuluj