UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram, to co się działo przez ostatnie lata z wycinkami woła o pomstę o nieba. Zobaczymy czy teraz się to zmieni.
Miłośnik Bażantarni
Popieram, to co się działo przez ostatnie lata z wycinkami woła o pomstę o nieba. Zobaczymy czy teraz się to zmieni.
Miłośnik Bażantarni