Świetna fotka. Niebo ołowiane i ciężkie jak z filmu 'Vidoq'. Bardzo mi się podoba - mój faworyt :)xis
Świetna fotka. Niebo ołowiane i ciężkie jak z filmu 'Vidoq'. Bardzo mi się podoba - mój faworyt :)