UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Otóż to. Taka jest odpłata za robienie nomen omen druta jankesom. U nich nie ma sentymentów. Całe to oficjalne bzdecenie o przyjaźniach między krajami, to pranie mózgu. Z jankesem aby robić biznes trzeba mieć asa w rękawie, jakąś taryfę przetargową. Inaczej takie są efekty jak widać. Ktoś tu napisał:" Taki jest kapitalizm"! Fajnie... Tyle że to wygląda na kolonializm. Wyeksploatować, wykosić konkurencję by móc w każdej chwili wrócić "do siebie". A na dodatek jesteśmy ograniczani zielonymi oszołomami z UE. Ale wielka reforma korków przyczepionych do butelek wszystko rozwiąże! Będzie jeszcze "ciekawiej"...
Tak to wygląda