UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pióro wieczne. - No I bardzo dobrze... wiecznie - przecież nic nie może trwać- kac przecież mija a teściowa też nie jest wieczna
@Pióro wieczne. - No I bardzo dobrze... wiecznie - przecież nic nie może trwać- kac przecież mija a teściowa też nie jest wieczna