UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja napiszę coś, co może zszokować większość tu komentujących. Odlewnia zostałaby zamknięta niezależnie od tego kto byłby u steru państwa czy miasta. GE nabywając elbląskie fabryki od Alstomu miało z góry ustalony plan - pociągnąć to trochę, a potem zamknąć, w ten sposób eliminując niejako konkurencję. Nawet jakby teraz przyszedł inwestor i położył na stole miliardy dolarów, to i tak GE powiedziałoby "nie". Ale na PO/PiS szczeka się łatwo. Ruszyć głową - oj, to już nie takie proste.