UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co, jak już było o leniwych, wiecznie pijących kawkę urzędasach, to może teraz ponarzekamy na wiecznie nawalonych, niesłownych robotników-partaczy? Na roszczeniowe, niepracujące madki? Na januszów i grażyny biznesu? Każdemu można łatkę przypiąć i na każdego znajdą się krzywdzące stereotypy. Najlepiej niech każdy robi swoje i nie pierniczy farmazonów.