UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zawsze były jakieś dotacje. za czasów II RP, za komuny, jak i teraz za demokracji. Każda władza lubi jak się ją prosi o pieniądze - schemat się nie zmienił..

logiczny

Anuluj