UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry, ludzi w urzędach coraz mniej, więcej spraw przez internet, Francja pracuje tak od dawna i po co ta biurokracja !
Bardzo dobry, ludzi w urzędach coraz mniej, więcej spraw przez internet, Francja pracuje tak od dawna i po co ta biurokracja !