UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak pracowali w pandemii, co drugi dzień w Braniewie przez kilka miesięcy. Wniosek: urzędników jest za dużo.
To ja 2023
Tak pracowali w pandemii, co drugi dzień w Braniewie przez kilka miesięcy. Wniosek: urzędników jest za dużo.
To ja 2023