UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DasModel - Następny nawiedzony.27 lat temu zjechał z taśmy pierwszy seicento. Jak mógł leżeć tam 26 lat? Jakiś milioner utopił nówkę sztukę dla jaj?

Nie sądzę

Anuluj