UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DasModel - Następny nawiedzony.27 lat temu zjechał z taśmy pierwszy seicento. Jak mógł leżeć tam 26 lat? Jakiś milioner utopił nówkę sztukę dla jaj?
Nie sądzę
@DasModel - Następny nawiedzony.27 lat temu zjechał z taśmy pierwszy seicento. Jak mógł leżeć tam 26 lat? Jakiś milioner utopił nówkę sztukę dla jaj?
Nie sądzę