@Wiem bo byłem - Czyli wyjazd już może być w opłakanym stanie? Tylko starówka może jakoś wyglądać????
@Wiem bo byłem - Czyli wyjazd już może być w opłakanym stanie? Tylko starówka może jakoś wyglądać?