UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krótki spacer jest dobry dla zdrowia. Wprowadzić zakaz wjazdu na Stare Miasto za wyjątkiem mieszkańców, służb, dostawców. Przy starówce są dwa duże płatne parkingi.
Tak to widzę.
Krótki spacer jest dobry dla zdrowia. Wprowadzić zakaz wjazdu na Stare Miasto za wyjątkiem mieszkańców, służb, dostawców. Przy starówce są dwa duże płatne parkingi.
Tak to widzę.