UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krótki spacer jest dobry dla zdrowia. Wprowadzić zakaz wjazdu na Stare Miasto za wyjątkiem mieszkańców, służb, dostawców. Przy starówce są dwa duże płatne parkingi.

Tak to widzę.

Anuluj