UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co tu się rozpisywać, Prezydent i ludzie z Zarządu Dróg wiedzą lepiej co nam potrzeba na Starówce. Osobie piszącej, że po Elblągu tylko pieszo, komunikacją lub rowerem gratuluję pomysłu z którym warto startować w wyborach do Rady Miejskiej. Chyba nie wie, że Elbląg to Miasto Emerytów i nie chodził z pelnymi siatami z zakupów do domu w odległych dzielnicach,