UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy zaparkować poza granicą starego miasta i przejść na nogach 200 m. No, ale wygodnictwo i lenistwo bierze górę.. a najlepiej wjechać do samego lokalu..
Wystarczy zaparkować poza granicą starego miasta i przejść na nogach 200 m. No, ale wygodnictwo i lenistwo bierze górę.. a najlepiej wjechać do samego lokalu..