UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy zaparkować poza granicą starego miasta i przejść na nogach 200 m. No, ale wygodnictwo i lenistwo bierze górę.. a najlepiej wjechać do samego lokalu..


Anuluj