UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam pytanie, gdzie można parkować i jeździć po "Starym Mieście" w Polsce????? Jesteśmy chyba jednym z niewielu miast gdzie można jeździć po "starym" i jeszcze narzekamy!!!!

ZEN

Anuluj