UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pytanie, gdzie można parkować i jeździć po "Starym Mieście" w Polsce????? Jesteśmy chyba jednym z niewielu miast gdzie można jeździć po "starym" i jeszcze narzekamy!!!!
ZEN
Mam pytanie, gdzie można parkować i jeździć po "Starym Mieście" w Polsce????? Jesteśmy chyba jednym z niewielu miast gdzie można jeździć po "starym" i jeszcze narzekamy!!!!
ZEN