UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak w Elblągu jest od zawsze czekają na zakończenie inwestycji która nie wiadomo kiedy wystartuje: takich przykładów jest wiele a bałagan jest od lat nierozwiązany dla służb i władz. Czego się boicie roboty. czy ustawienia do pionu tych którzy łamią przepisy