UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Gdańsku i Sopocie nie ma problemu z parkowaniem w podobnych miejscach. Nie mam tam po prostu ruchu samochodowego. Ulice są zamknięte. Nikt z tego powodu nie płacze, że musi się przejść 100-200 metrów. Tylko Emblongi ryczą, bo nie mogą wjechać samozłomem pod drzwi sklepu.


Anuluj