UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro nie można zaparkować to nie można a nie stajecie jak było gdzie popadnie a później dziwicie się że są jakiekartki. Macie szczęście że ja nie jestem że strazy miejskiej bo każdy by kończył z mandatem
Jamaleg