UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro nie można zaparkować to nie można a nie stajecie jak było gdzie popadnie a później dziwicie się że są jakiekartki. Macie szczęście że ja nie jestem że strazy miejskiej bo każdy by kończył z mandatem

Jamaleg

Anuluj