A ja jestem za tym, żeby wszystkie przywileje zostały odebrane. Wtedy sobie poradzicie 800 plus :)Jpis
A ja jestem za tym, żeby wszystkie przywileje zostały odebrane. Wtedy sobie poradzicie 800 plus :)