UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O proszę teraz wysiew PO-wców, jak wcześniej PISu. Sami fachowcy i znawcy problemu. Czym różnią się jedni od drugich? Chyba niczym!
O proszę teraz wysiew PO-wców, jak wcześniej PISu. Sami fachowcy i znawcy problemu. Czym różnią się jedni od drugich? Chyba niczym!