UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O proszę teraz wysiew PO-wców, jak wcześniej PISu. Sami fachowcy i znawcy problemu. Czym różnią się jedni od drugich? Chyba niczym!


Anuluj