Nooooo nareeeeszcie!!! Harcerze w końcu będa mieli wygodny dojazd. Ileż można było czekać.huahuahuahua
Nooooo nareeeeszcie!!! Harcerze w końcu będa mieli wygodny dojazd. Ileż można było czekać.