UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widzę wszelkiej maści polityków to jestem za. Edukacji brak, pracy brak, perspektyw brak. Teraz już dzieci maja problemy a co dopiero dorośli.


Anuluj