UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widzę wszelkiej maści polityków to jestem za. Edukacji brak, pracy brak, perspektyw brak. Teraz już dzieci maja problemy a co dopiero dorośli.
Jak widzę wszelkiej maści polityków to jestem za. Edukacji brak, pracy brak, perspektyw brak. Teraz już dzieci maja problemy a co dopiero dorośli.