UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dziwię się, dzieci samopas w komórkach od rana do nocy bo rodzice też lub obciążeni pracą i stresem fundowanym przez pracodawców
Nie dziwię się, dzieci samopas w komórkach od rana do nocy bo rodzice też lub obciążeni pracą i stresem fundowanym przez pracodawców