@tyle w temacie - Nawet ścieżki rowerowej nie ma ale 60 przez las do miasta JEST.... porażkaJadabrowa
@tyle w temacie - Nawet ścieżki rowerowej nie ma ale 60 przez las do miasta JEST.... porażka