UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest proste rozwiązanie na zwiekszenie liczby policjantów - pbniżenie minimalnego wymogu z wykształcenie średnie na wykształcenie zawodowe. Ale jakoś nasi polscy decydenci w rządzie uważają, że osoby z wykształceniem zawodowym są gorszego sortu i nie nadają się do pracy w Policji.


Anuluj