UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest proste rozwiązanie na zwiekszenie liczby policjantów - pbniżenie minimalnego wymogu z wykształcenie średnie na wykształcenie zawodowe. Ale jakoś nasi polscy decydenci w rządzie uważają, że osoby z wykształceniem zawodowym są gorszego sortu i nie nadają się do pracy w Policji.