UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ochłapy z miasta?- powiadasz - Olimpia I Start dostają największą kasę z miasta, ciekawe jak czują się ci co przyznają co roku setki tysięcy złotych dla tych pseudo piłkarskich grajków- trzeci poziom kopanej to jeszcze nie extraklasa- a Start jaki jest - dalej trzyma wyżyny w swej kategorii. Ministranci zA-8 powinni grać za Bóg zapłać- bo niedługo wyjazdy będą jedynie do Wikielca lub Nowego Stawu. Tu przy tej okazji pozdrawiam wszystkich chłopakow z wytaczki oraz majstra Katinasa z Nowego Stawu z lat 90 - tych ubiegłego wieku

Boże jak ten czs leci

Anuluj