UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zamiast pisać takie komentarze, wpłać 800 tyś złotych do klubu to wtedy nie będzie musiała grać wychowankami. To jest niestety szansa dla klubu na pieniądze, które dają egzystencję. Pomyśl sam gdzie była by Olimpia jakby tych pieniędzy nie było.3 liga. Dzięki tym pieniądzom mogą sprowadzić kogoś sensowniejszego i go opłacić. Skończyły się czasy biegania za 5 tyś, . Radunia pokazała za ile grali.20 tyś miesięcznie. W kotwicy wszyscy powyżej 25 do 35 tysięcy. Skąd kluby mają brać na to pieniądze ???? te ochłapy z miasta które starczą na 3 miesiące.