UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie zrozumieją. Choćby w Olimpii grali Ronaldo, Messi, Lewandowski a trenerem był Guardiola to w pewnym momencie w zespole będzie musiała grać młodzież aby broń Boże NIE AWANSOWAĆ! Koniec, kropka.
Irek Szaf