UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie zrozumieją. Choćby w Olimpii grali Ronaldo, Messi, Lewandowski a trenerem był Guardiola to w pewnym momencie w zespole będzie musiała grać młodzież aby broń Boże NIE AWANSOWAĆ! Koniec, kropka.

Irek Szaf

Anuluj