UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy zrozumiecie, że nieważne kogo św. Paweł ściągnie do klubu! Konieczność wystawiania wychowanków niweczy pracę innych zawodników na boisku! Z taką polityką Olimpia nigdy nie zbliży się nawet do baraży!
Kiedy zrozumiecie, że nieważne kogo św. Paweł ściągnie do klubu! Konieczność wystawiania wychowanków niweczy pracę innych zawodników na boisku! Z taką polityką Olimpia nigdy nie zbliży się nawet do baraży!