UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy zrozumiecie, że nieważne kogo św. Paweł ściągnie do klubu! Konieczność wystawiania wychowanków niweczy pracę innych zawodników na boisku! Z taką polityką Olimpia nigdy nie zbliży się nawet do baraży!


Anuluj