UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by tak zapytać o choć jedną ławeczke, kosz na śmieci i takie cuda w obrębie ul Próchnika, Daszyńskiego?

Szybki zapominamy

Anuluj