UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak zapytać o choć jedną ławeczke, kosz na śmieci i takie cuda w obrębie ul Próchnika, Daszyńskiego?
Szybki zapominamy
Może by tak zapytać o choć jedną ławeczke, kosz na śmieci i takie cuda w obrębie ul Próchnika, Daszyńskiego?
Szybki zapominamy