UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oświadczam: do właścicieli motocykli czuję swoistą niepohamowaną niechęć. Za to, że nie szanują ludzi, nie szanują spokoju, oraz nie są w większości godni (za to co wyrabiają) by nazywano ich ludźmi.


Anuluj