UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oświadczam: do właścicieli motocykli czuję swoistą niepohamowaną niechęć. Za to, że nie szanują ludzi, nie szanują spokoju, oraz nie są w większości godni (za to co wyrabiają) by nazywano ich ludźmi.
Oświadczam: do właścicieli motocykli czuję swoistą niepohamowaną niechęć. Za to, że nie szanują ludzi, nie szanują spokoju, oraz nie są w większości godni (za to co wyrabiają) by nazywano ich ludźmi.