UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdura z tym logowaniem sei aby moc zaglosowac zeby nie to napewno wiecej osob by glosowalo a tak to nie ma sesu
mk
co za bzdura z tym logowaniem sei aby moc zaglosowac zeby nie to napewno wiecej osob by glosowalo a tak to nie ma sesu
mk