Moim zdaniem zdjęcie jest piękne a jak komuś się nie podoba to ma jakieś braki, m.in. brak gustu fafik
Moim zdaniem zdjęcie jest piękne a jak komuś się nie podoba to ma jakieś braki, m.in. brak gustu