UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paradoksalnie wysoce prawdopodobne jest, że PiS te wybory wygra... Gdzie tu paradoks ? Frekwencja będzie niska. Na wybory pójdą głównie emeryci. Po pierwsze bo propaganda Kurskiego zrobiła z nich wiernych pismanów. Po drugie młodzież w większości pracuje za granicą i dla nich celem było usunięcie pis od władzy w Polsce. Emeryci popierają pis za dodatkowe emerytury. Młodzi mają dość pis bo muszą na te emerytury płacić

Subiektywny punkt widzenia

Anuluj